Linki

Instytucje państwowe:

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – www.mpips.gov.pl

Rzecznik Praw Dziecka – www.brpd.gov.pl

Rzecznik Praw Obywatelskich – www.rpo.gov.pl

 


 

Strony o rodzicielstwie zastępczym i adopcji oraz organizacje wspierające:

Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT Towarzystwa Nasz Dom – www.port-naszdom.pl

Fundacja Przyjaciółka – www.fundacja.przyjaciolka.pl

Koalicja na Rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej – www.fundacja.przyjaciolka.pl/koalicja

Fundacja „Ernst & Young” – www.ey.com/PL/pl/About-us/Corporate-Responsibility/Promocja_RZ

Fundacja Archon – www.rodzinazastepcza.org

Fundacja Polsat – www.fundacjapolsat.pl/Rodzina_Dom_Budowany_Miloscia__Konkurs_Grantowy,6063/

Mazowiecka Fundacja Rodzin Zastępczych – www.mfrz.pl

Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa – www.fosterparents.org.pl

Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa o. Śląski – Lędziny – FAS –
www.fas.edu.pl

Stowarzyszenie Rodzin Adopcyjnych i Zastępczych Pro Familia – www.profamilia.pl

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Misja Nadziei” – www.misjanadziei.org.pl

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – www.tpdzg.org.pl

Fundacja Pomocy Dzieciom – www.happykids.org.pl

Towarzystwo Nasz Dom – www.towarzystwonaszdom.pl

Fundacja Świętego Mikołaja – www.mikolaj.org.pl

Fundacja Orlen Dar Serca – www.darserca.pl

Serwis maluchy.pl – www.maluchy.pl/adopcja_i_rodziny_zastepcze

Fundacja Rodzin Adopcyjnych – www.adopcja.org.pl

Adoptuj.pl – wszystko o adopcji – www.adoptuj.pl

Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera – www.dpd.pl

Stowarzyszenie „Nasz Bocian” – www.nasz-bocian.pl

SOS Wioski Dziecięce – www.sos-wd.org

Podkarpackie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego „Wielkie Serce” –
www.wielkiesercekrosno.republika.pl

Fundacja Dzieci Niczyje – www.fdn.pl

Komitet Ochrony Praw Dziecka – www.kopd.pl

Serwis www.podarujnadzieje.org.pl – www.podarujnadzieje.org.pl

Fundacja Rodzinnej Opieki Zastępczej JA I MÓJ DOM w Łodzi – www.frozjaimojdom.pl

Zachodniopomorska Fundacja Pomocy Rodzinie „Tęcza Serc” – www.teczaserc.pl

Koalicji na Rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej – www.koalicja.org

Pracownia Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego – www.pkip.psychologia.uni.wroc.pl

 


 

Fora o rodzicielstwie zastępczym:

Dom dziecka czy rodzina zastępcza – forum – www.rodzinna.strefa.pl

 


 

Strony rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka:

Rodzina zastępcza Andrzej i Beata Deja – www.rodzinazastepcza.pl.tl

 


 

Inne:

Kampania „Zobacz – Usłysz – Powiedz” – www.zobacz-uslysz-powiedz.pl

Poradnik prawny prowadzony przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich – www.codziennikprawny.pl

Kampania przeciwko bicu dzieci – www.biciejestglupie.pl

Strona kampanii „Dzieciństwo bez przemocy” – www.dziecinstwobezprzemocy.pl

Strona kampanii „Kocham. Nie biję” – www.kochamniebije.pl

 

Jeżeli chcesz, aby link do Twojej strony znalazł się w tym miejscu, napisz do nas na adres:
rodziny@interwencjaprawna.pl